Sitede Ara

Koşuyolu İstanbul Medipol Hastanesi

1997'den günümüze; Medipol, 1997 yılından bu yana güçlü sağlık kadrosu, tıp teknolojisinde en ileri donanımlarıyla, tüm dallarda topluma hizmet vermektedir

İstanbul Medipol Hastanesi, 1987 yılından beri kendini sağlığa adayan, Türkiye çapında hizmet ve birikimleriyle başarısını ispatlayan altın bir zincirin son halkası olarak kurulmuştur. Türkiye ve İstanbul’un birçok merkezinde 1987 yılından beri sunulan sağlık hizmeti İstanbul Medipol Hastanesi’nin 1996 yılında devreye girmesiyle birlikte daha geniş kitlelere ulaşmıştır.

Neredeyiz?

Hastanemiz, Ankara-Harem asfaltı üzerinde Kadıköy Koşuyolu’nda, E-5 karayolu ve Koşuyolu Köprüsünün hemen yanındadır. Ulaşımı kolay olan hastanenin dört tarafı yola nazırdır ve konumu ile stratejik öneme sahip bir noktada bulunmaktadır.

Biz kimiz?

Yaklaşık 6.500 m2 kapalı alana sahip modern mimari yapısını ileri tıp teknolojisi ve güçlü sağlık kadrosu ile birleştiren İstanbul Medipol Hastanesi; 33 kliniği, 20 yoğun bakım yatağı, 6 ameliyathanesi, lüks hasta odaları, yeşillikler içindeki bahçesi ve geniş otoparkı ile İstanbul Anadolu yakasının önde gelen özel sağlık kuruluşlarından biridir.

Kısaca kliniklerimiz...

İstanbul Medipol Hastanesi, ayakta ve yataklı hür türlü tıbbi hizmeti güvenle verebilecek teknolojik donanım ve uzman kadroya sahip bulunmaktadır.

365 gün 24 saat Acil Servisimiz

Son yeniliklerden sonra 2 Cerrahi Müdahale, 2 Acil Müdahale, Pansuman, Alçı, Enjeksiyon ve 11 yataklı Müşahade bölümleri ile giderek büyüyen Acil Servisimizde merkezi oksijen ve azot protoksit tesisatları bulunmaktadır. Tüm optimum koşulların sağlandığı Acil Servisimizde; kaza sonrasında her türlü yaralanma, yanık, bayılma, kanama, ateş, solunum güçlüğü, kalp krizi, zehirlenme ile ilgili her türlü acil müdahaleler yapıl(makta)ıyor, gerektiğinde ameliyat tam teşekküllü acil ekibimiz tarafından hızla gerçekleştirilmektedir.

Çağrı Merkezi: 0216 544 66 66 

Koşuyolu - İstanbul Medipol Hastanesi Hakkında Detaylı Bilgi

Neredeyiz?

Adres
E-5 Harem Yolu Üzeri, Koşuyolu/Kadıköy 34718 Istanbul
Telefon
02165446666
Faks
02163394444

Doktorlarımız

Tüm Doktorlar
Anlaşmalı Kurumlar