Sitede Ara

Unkapanı Medipol Üniversitesi Diş Hastanesi

Diş ve ağız sağlığı konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile Unkapanı'nda hizmetinizde

İleri tıp teknolojisi ve akademik uzman kadrosu ile İstanbul Medipol Üniversitesi Diş Hastanesi, klinikleri ve ameliyathanesi ile ülkemizin en önde gelen sağlık ve uygulama araştırma merkezlerinden biridir.

Ulaşımı kolay olan hastanemiz, konumu ile kolay ulaşılabilir bir noktada bulunmakta olup uluslararası hastalar tarafından da tercih edilmektedir.

İstanbul Medipol Üniversitesi diş hastanesi Fatih Unkapanı semtinde, Atatürk Bulvarı üstünde, merkezi bir konumda yer almaktadır.

Hizmetlerimiz

Ağız ve diş sağlığına yönelik tüm branşlarda hizmet veren Medipol Üniversitesi Unkapanı Diş Hastanemiz, klinikleri ve ameliyathanesiyle ülkemizin en önde gelen sağlık ve uygulama araştırma merkezlerinden biridir.

  • Ağız ve Diş Sağlığı
  • Ağız Diş ve Çene Cerrahisi
  • Ağız Diş ve Çene Radyolojisi
  • Diş Tedavisi
  • Endodonti (Kanal Tedavisi)
  • Ortodonti Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)
  • Periodontoloji Protetik (Protez)
  • Diş Tedavisi

Tedavilerimiz

İmplant Tedavisi: Kaybettiğiniz dişlerinizi implant tedavisiyle geri kazanmanıza yardımcı oluyoruz.

Diş Tedavisi: Bakımlı dişlerle daha sağlıklı ve güzel bir gülümsemeye sahip olmanıza katkı sağlıyoruz. Gülüş Tasarımı: Hayalini kurduğunuz gülümsemeye kavuşmanıza yardımcı oluyoruz. Diş Beyazlatma: Dişlerinize yalnızca beyazlık değil sağlık da kazandırıyoruz.

Diş Teli ve Şeffaf Plak Tedavisi: Diş ve çene kemiklerinde oluşan sorunlara işlevsel çözümler sunuyoruz

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği): Çocuklarımızın tüm diş tedavilerine yönelik uygulamaları onlar için hazırladığımız rahat ve mutlu ortamlarda uyguluyoruz.

Diş Protez Uygulamaları: Ağız yapınıza uyumlu diş protezleriyle çiğneme fonksiyonunuzu geri kazanmanızı sağlıyoruz. Diş Taşı Temizleme: Ağız ve diş sağlığınızın korunmasını diş taşı temizliğiyle destekliyoruz.

All On Four Tedavisi: Diş kayıplarına hızlı ve sağlıklı çözümler sunuyoruz. Genel Anestezi Altında Diş Tedavileri: Özel durumu bulunan çocuklarımızın tedavilerini genel anestezi altında tek seferde yapıyoruz.

Çene (Ortognatik) Cerrahisi: Çenelere ilişkin şekil bozukluklarını düzelterek kendinizi daha sağlıklı ve iyi hissetmenize yardımcı oluyoruz.

Diş Tedavilerinde Ozon Kullanımı: Çene eklemi hastalıkları, baş boyun ağrıları ve ağız yaralarının daha çabuk iyileşmesi adına yapılan farklı bir tedavi yöntemidir.

Endodontide Mikroskop ile Diş Tedavisi: Kanal tedavisinde zor vakaların daha yüksek klinik başarı elde edebilmesini sağlamaktadır. Teknolojilerimiz Panoramik Röntgen Cihazı Dijital Gülüş Tasarımı Dental Lazer Sistemi Diş Rengi Belirleme Cihazı

Çağrı Merkezi: 444 6 344

Neredeyiz?

Adres
Atatürk Bulvarı No:27 Unkapanı Fatih/İstanbul
Telefon
4446344
Faks
4446344

Teknolojimiz

Tüm Teknolojiler
Anlaşmalı Kurumlar