Sitede Ara

Esenler Medipol Üniversitesi Hastanesi

Merkezi konumu, modern mimari yapısı, ileri tıp teknolojisi ve güçlü sağlık kadrosu ile Esenler’de hizmetinizde

Check-Up Paketleri

Medipol Üniversitesi Esenler Hastanesi, Esenlerde, Birlik Mahallesi Bahçeler caddesi No:5 adresinde hizmet vermektedir. Merkezi konumu, modern mimari yapısı, ileri tıp teknolojisi ve güçlü sağlık kadrosu ile ayakta ve yataklı her türlü tıbbi hizmeti güvenle verebilen Medipol Üniversitesi Esenler Hastanesi, özellikle belli branşlarda İstanbul’un önde gelen özel sağlık kuruluşları arasında yer almaktadır.

365 gün 24 saat Acil Servisimiz

Cerrahi müdahale, acil müdahale, pansuman, alçı, enjeksiyon ve müşahade bölümleri ile tüm optimum koşulların sağlandığı Acil Servisimizde; kaza sonrasında her türlü yaralanma, yanık, bayılma, kanama, ateş, solunum güçlüğü, kalp krizi, zehirlenme ile ilgili her türlü acil müdahaleler yapılmakta, gerektiğinde ameliyat tam teşekküllü acil ekibimiz tarafından hızla gerçekleştirilmektedir.

Modern tıbbi cihazlar ile donatılmış olan acil serviste 11 kişilik monitörlü hasta izleme olanağı olan erişkin acil müşahede odası bulunmakta, hastaların ilk tedavi ve gözlemleri burada yapılmaktadır.

Modern tıbbi donanımlı Ameliyathanelerimiz

Hastanemizin mükemmel tıbbi donanıma sahip 5 ameliyathanesinde; mikroskopik, endoskopik, artroskopik, laparoskopik ve mikrocerrahi ameliyatların da aralarında olduğu her türlü ameliyat başarı ile yapılmaktadır. En son teknolojinin kullanıldığı, modern donanımlı ameliyathanelerimizde; genel cerrahi, kadın hastalıkları, üroloji, ortopedi, göz, kulak-burun-boğaz ve baş-boyun cerrahisi, beyin cerrahisi, plastik cerrahi ameliyatları başarı ile yapılmaktadır.

Hayata yeni kattıklarıyla Doğumhanemiz

Ameliyathanelerimizle benzer donanıma sahip bulunan doğumhanemizde tamamı bayanlardan oluşan uzman ve deneyimli ekibimiz, sıcak ve güvenilir bir ortamda hizmet vermektedir. Modern doğum ve ağrı odaları, doppler ve kardiotakograf, ultrasonografi gibi modern tıbbın bütün imkanlarıyla donatılmış olan ünitemizde, ağrısız doğum (epidural anestezi vb.) sezaryen ve tüm ameliyatlar yapılabilmektedir.

Çağrı Merkezi: 0212 440 10 00

Esenler Diş Hastanesi Çağrı Merkezi: 0212 440 10 30

Esenler - Medipol Üniversitesi Hastanesi Hakkında Detaylı Bilgi

Neredeyiz?

Adres
İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Esenler Hastanesi Birlik Mahallesi Bahçeler Caddesi No:5, 34250 Esenler / İstanbul
Telefon
02124401000
Faks
02124401000

Doktorlarımız

Tüm Doktorlar
Anlaşmalı Kurumlar