Sitede Ara

İşe Alım Politikamız

Medipol Sağlık Grubu olarak işe alım politikamız, sektöründeki güçlü marka imajını, köklü deneyimini ve sahip olduğu uzmanlığı geleceğe taşıyabilecek, kurum kültürüne hızla uyum sağlayıp gelişime açık olan adayları  bünyesine katarak büyümeye devam etmektir.

Tüm iş başvuruları, internet ilanlarımız, web sitemiz üzerinden veya doğrudan İnsan Kaynakları departmanımıza yapılır. Başvurular, uzmanlarımız tarafından açık olan pozisyonlar için önceden belirlenmiş kriterlere göre ön elemeden geçirilir. Kriterlere uygun adaylar görüşmeye çağrılır ve İnsan Kaynakları mülakat süreçleri başlatılır.

Eğitim Politikamız

Sürekli eğitim ve gelişim faaliyetleri ile Medipol Sağlık Grubu sektörde öncü ve ilk tercih edilen bir kurum haline getirmek; güncel ve bilimsel eğitim yöntem ve araçlarını kullanarak, kurum ve yönetimin stratejik kararlarına katkı sağlamak; kalite odaklı hizmet anlayışı doğrultusunda, hastaya sunulan hizmet kalitesini arttırmak eğitim politikamızı oluşturmaktadır.

Eğitim ve gelişim faaliyetleri kurum içi, kurum dışı ve oryantasyon eğitimleri olarak uygulanmaktadır. Kurum içerisinde gerçekleştirilen eğitim programlarımız, kurum içi eğitmenlerimiz, üniversitemiz ve sürekli eğitim merkezi tarafından desteklenmekte olup uzman akademisyen ve eğitmenler ile programlar gerçekleştirilmektedir.

Performans Değerlendirme Sistemi

Medipol Sağlık Grubu için Performans Değerlendirme Sistemi yetkinlik bazlı olarak her bir pozisyon için ayrı ayrı hazırlanmaktadır. Temel Yetkinlikler, Yönetsel Yetkinlikler ve Mesleki Yetkinlikler olmak üzere 3 grupta incelenmekte olup, yılda en az 1 defa uygulanmaktadır.

Performans Değerlendirme Sisteminin amacı;

  • Kurumsal hedeflere ulaşmak için başarıyı tanımlamak,
  • Ödüllendirmek,
  • Motivasyon sağlamak,
  • Kariyer planlamak,
  • Eğitim ve gelişim ihtiyaç analizi yapmaktır.

Kariyer Yönetimi

Gün geçtikçe büyüyen Medipol Sağlık Grubu için Kariyer Yönetimi’nde amacımız çalışanların tercihlerini, yeteneklerini ve potansiyellerini organizasyonun şimdiki ve gelecekteki kaynak ihtiyaçlarıyla birlikte sıralayarak bireylerin gelişimlerinin planlanması ve şekillendirilmesidir. Yeni bilgilerle tanışmak, mevcut bilgiler ile yeni bilgileri harmanlayarak sürekli artan bir ivme ile çalışanların kariyer süreçlerinin gelişimine destek olmak Medipol Sağlık Grubunun en önemli misyonlarındandır.

Ücret ve Yan Haklar

Ücret ödemelerimizi her ayın belirli gününde net ücret usulüne göre yapılmaktadır.

4857 sayılı iş kanunu gereği çalışanlarımızın tüm ücret ve özlük hakları yasaların belirttiği şekilde uygulanmaktadır.

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında çok geniş bir ağa sahip servis imkânımız bulunmaktadır.

Hastane lokasyonlarımıza yakın Lojman imkânları sağlanmaktadır.

Hastanede bulunan yemekhanemizde, sabah (vardiyalı personel için), öğle ve akşam (vardiyalı personel için) yemeği imkânı bulunmaktadır.

Ara dinlenme ve çay molalarında kompleksimizde bulunan kafeteryalarda vakit geçirme imkânımız bulunmaktadır.

Çalışanlarımızın yakınları hastanelerimizde personel yakını indiriminden faydalanabilmektedirler.

Her bölüm ve birime ait farklı maaş skalaları uygulanmaktadır.

Hastanelerimizin bulunduğu illerdeki eğitim, alışveriş, konaklama ya da yiyecek & içecek kuruluşları ile yapılan anlaşmalar ile çalışanlara yönelik indirimler uygulanmaktadır.

Üniversitemizde eğitimleriniz desteklenmektedir.

Çalışanlarımızın iş başlangıcında ve sonrasında rutin olarak sağlık durumunu kontrol eden, ani rahatsızlıklarında müdahalede bulunan bir “İş Yeri Hekimimiz” görev yapmaktadır.