Sitede Ara

Yardımlaşmanın zengin kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olduğunun bilinciyle hareket ederek sosyal sorumluluk projelerine daima destek vermekteyiz. İnsanların sağlıklı bir yaşam sürdürmeleri için çalışan bir kurum olmanın verdiği sorumluluk duygusuyla uygun görülen bütün projelerin yanında olmaya devam edeceğiz. Bu düşünce ile hayata geçirilen bazı sosyal sorumluluk projelerimizden örnekleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Kahramanlık Köklerinde Var

Kahramanlık Köklerinde Var projesi ile 2 günde 550 kök hücre bağışı yapıldı. Mega Üniversite Hastanesinin sosyal sorumluluk platformu Medipol C tarafından kök hücre bağışçısı toplamak amacıyla yapılan “Kahramanlık Köklerinde Var” projesi nakil hastalarına umut olacak. Medipol Mega Üniversite Hastanesi ev sahipliğinde başlatılan, Türk Kızılayı ve Türkiye Kök Hücre Koordinasyon merkezi koordinatörlüğünde yürütülen kampanyada 2 günde 550 kişi, kök hücre bağışçısı oldu.

"Kardeşime Kitap Okuyorum"

Kardeşime Kitap Okuyorum projesi, çeşitli hastalıklar ile kahramanca mücadele eden minik kahramanların hastane korkularını yenmeleri, kendilerini mutlu ve hayatın içinde hissetmelerini sağlamak adına hayata geçirildi. Aynı zamanda çocuklara kitap okuma alışkanlığının da kazandırılması hedeflenen projeye ilk desteği Medipol Başakşehir’in başarılı oyuncusu ve milli futbolcumuz Arda Turan verdi.

"Hayatın Yanındayız"

Meme Kanseri Farkındalık Ayı süresince hastanemizde düzenlediğimiz etkinlikler "Hayatın Yanındayız" semineriyle sona erdi. İlginin yoğun olduğu seminerimizde hekimlerimiz hastalık hakkında ayrıntılı bilgi verip, katılımcıların sorularını yanıtladılar.