Sitede Ara

Misyon

Çağdaş standartlarda, bütüncül kalite anlayışı içerisinde toplumun değerlerine saygılı, en iyi sağlık hizmetini sunarak büyük başarıların altına Medipol Mega Ailesi olarak hep birlikte imzamızı atmak ve kurumumuzla birlikte yükselmektir.

Vizyon

En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sağlık sektöründe tercih edilen ve çalışmak istenilen ilk kurum olmaktır.

İnsan Kaynakları Politikamız

Sağlık sektöründe, işin gerekleriyle çalışanların beceri ve yetkinliklerini buluşturarak insan kaynakların din, dil, ırk cinsiyet ayrımı yapmaksızın eşit fırsat ilkesiyle seçmek, geliştirmek, değerlendirmek ve yönetmektir. Bu bağlamda, mesleki ve kişisel gelişim faaliyetleriyle çalışan memnuniyetini yükseltmeyi; çalışanların bilimsel etkinliklere katılımını sağlayarak bilimsel çalışmaları teşvik etmeyi; gelişim ve yenilikleri destekleyen ortak bir eğitim kültürü oluşturmayı amaçlamıştır.

Medipol Sağlık Grubu İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü olarak; İşe Alım, Eğitim, Organizasyonel Gelişim ve İş Geliştirme, Personel, Özlük ve Ücret Yönetimi, Resmi İşlemler ve Ruhsatlandırma ve Medipol Akademi birimlerinde özveriyle çalışan ve işinde uzman bir İnsan Kaynakları ekibine sahibiz.

Mevcut iş gücünü verimli hale getirebilmek için hedefimiz, tüm eğitsel ve teknolojik imkânlardan çalışanlarımızı faydalandırarak, çalışma ortamında moral ve motivasyonu en üst seviyeye çıkarmaktır.

Amacımız; hastanemizin misyon ve vizyonu doğrultusunda nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirmek ve bu doğrultuda çalışanlarımızın kariyer planlamalarını ve gelişimlerini desteklemektir.