Sitede Ara

Medipol Avantaj Programı

Medipol Mega Üniversite Hastanesi olarak sağlık ihtiyaçlarında daima hastanemizi tercih eden siz değerli misafirlerimize özel yepyeni bir uygulama başlattık: MAP, hastanemize her gelişinizde sizi tanıyan ve size özel indirimler sunan ayrıcalıklı bir programdır.

Medipol Avantaj Programı Nasıl Çalışır?

Ayaktan sağlık hizmeti almak için hastanemize geldiğinizde AHH (Ayaktan Hasta Hizmetleri) personelimizden indirim talep etmeniz durumunda MAP'e yönlendirilirsiniz. MAP kaydınızın tamamlanmasının ardından iki sene içinde hastanemizin sağlık hizmetinden yararlandıysanız indirim oranınız otomatik olarak adınıza tanımlanır.

MAP’e kayıt olduktan sonra altı aylık süre boyunca başka hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan, ayaktan sağlık hizmetlerinden size özel tanımlanacak düzenli indirimlerle yararlanmaya devam edersiniz.

Medipol Avantaj Programından Kimler Faydalanabilir?

Medipol Mega Üniversite Hastanesinden iki yıl içerisinde en az bir kez sağlık hizmeti alan T.C vatandaşları MAP'in indirim fırsatlarından yararlanabilirler. Hastanemizden ilk defa ayaktan sağlık hizmeti alacak olan misafirlerin indirimleri, kendi sistemlerine bir sonraki gelişlerinde tanımlanır.

MAP, kişiye özel indirimler sunan bir sisteme sahip olduğu için siz ve birinci derece yakınlarınız (eş, çocuk, anne, baba, kardeş) kendi kişisel bilgileriniz ile programa dahil olabilirsiniz. 

Medipol Avantaj Programına Nasıl Katılırım?

MAP'e katılmak için aşağıdaki formu doldurabilir veya 444 70 44 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Medipol Avantaj Programının Geçerlilik Süresi Ne Kadar?

MAP'in geçerlilik süresi altı aydır. Altı ayda bir form doldurarak kendinizi programa tanıtmanız halinde ayaktan sağlık hizmetlerinden indirimli olarak yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Altı ayın sonunda herhangi bir güncelleme yapmamanız durumunda tekrar MAP indirimlerinden faydalanmanız için tekrar kayıt olmanız gerekir.

Medipol Avantaj Programında İndirim Oranları Nasıl Belirlenir?

MAP indirim oranları hastanemizden aldığınız sağlık hizmetinin sayısına ve geçmişte yaptığınız harcamaların miktarına göre belirlenerek adınıza tanımlanır.   

MAP, altı ayda bir kendini güncellediği için tarafınıza tanımlanan indirim oranları altı ayın sonunda sistemden kaldırılır.

Medipol Avantaj Programında Doktor veya Bölüm Sınırlaması Var mı?

MAP, tüm ayaktan sağlık hizmetlerini kapsamaktadır. Hastanemize her gelişinizde tüm doktorlarımız ve bölümlerimizden ayaktan sağlık hizmetini indirimli olarak alabilirsiniz.

Medipol Avantaj Programının Kapsamı ve Hizmetleri Nelerdir?

  • T.C vatandaşı olan herkes katılabilir.
  • Medipol Mega Üniversite Hastanesinde ayaktan sağlık hizmetleri için geçerlidir.
  • İndirimler kişiye özel tanımlanır.
  • İndirimler sigortadan (SGK, özel sağlık sigortası vb.) bağımsız uygulanır.
  • Ağız ve diş sağlığı hizmetleri ile evde sağlık hizmetleri MAP kapsamında değildir.
  • Anlaşmalı kurumlar indirim kapması dışındadır.